16 вересня відбулося ювілейне святкування Дня міста Пологи – 130 років!

Трудові колективи міста створили колони та приймали участь у святкових заходах. Працівники ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» також підняли прапори та урочисто пройшли святковою ходою.

На святі нагородили кращих з найкращих пологівців. До їх складу входять і працівники нашого підприємства, а саме:

Терешок Михайло Іванович – голова профспілкового комітету, інспектор з кадрів. Йому було вручено знак за заслуги перед містом Пологи за рішенням Пологівської міської ради.

Почесною грамотою від Пологівської міської ради ради за високий професіоналізм, сумлінну працю, ініціативність, вагомий внесок у розвиток підприємства та з нагоди Дня міста Пологи було нагороджено Хижнього Олега Миколайовича – начальника ремонтно-механічного цеху.

Почесною грамотою від Пологівської районної ради за високий професіоналізм, сумлінну працю, ініціативність, вагомий внесок у розвиток підприємства та з нагоди Дня міста Пологи було нагороджено Слісаренка Сергія Валерійовича – майстра з ремонту гірничого цеху.

Почесною грамотою від Пологівської районної державної адміністрації За високий професіоналізм, сумлінну працю, ініціативність, вагомий внесок у розвиток підприємства та з нагоди Дня міста Пологи було нагороджено Єренкову Олену Михайлівну – метролога.

Після урочистостей всі насолоджувалися цікавим концертом.