День енергетика — професійне свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості України, день визнання заслуг працівників енергетичної промисловості.

На ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» є ціла електро-енергетична служба, яку очолює головний енергетик Бойко Олександр Володимирович. Прийшов на підприємство у 1998 року після закінчення Запорізького державного технічного університету. Починав працювати старшим електромеханіком, потім заступником головного енергетика, а з 2006 року керує електро-енергетичною службою, приступивши до обов’язків головного енергетика.  У 2017 році нагороджувався грамотою за вагомий внесок у розвиток підприємства та з нагоди Дня працівника  гірничодобувної та металургійної промисловості.

Електро-енергетичним цехом керує начальник Бережний Володимир Борисович. Він вніс свій вагомий внесок в розвиток підприємства, працюючи на підприємстві 16 років. За період роботи зарекомендував себе грамотним, висококваліфікованим спеціалістом, відповідальним працівником, вимогливим до себе та підлеглих. Навчає молодь, ділиться професійним та життєвим досвідом.

Слід відмітити, що на підприємстві працює заслужений енергетик Бублик Юрій Олександрович. Прийшов на Приазовське рудоуправління (нині ТОВ “Гірничодобувна компанія „Мінерал”) у 1980 році після служби в лавах Радянської Армії. Працював в кар’єрі електрослюсарем з ремонту обладнання, майстром з ремонту електрообладнання на електродільниці, начальником електроремонтної служби кар’єрів. З 2006 року по 2017 рік працював енергетиком гірничого цеху. Після виходу на заслужений відпочинок, продовжує працювати та передавати досвід молодим працівникам.

Має досконале знання будови та принципу експлуатації електрообладнання, вміло застосовує їх на практиці.

Бублик Юрій Олександрович користується заслуженим авторитетом та повагою в колективі. Бере активну участь у суспільному житті, є наставником молоді.

За сумлінну працю та високий професійний рівень, особистий внесок у соціально-економічний розвиток підприємства неодноразово нагороджувався адміністрацією підприємства Почесними Грамотами. У 2004 році Бублику Юрію Олександровичу було присвоєне звання „Кращий фахівець”. В 2009 році нагороджений Почесною Грамотою Міністерства промислової політики України; Почесною Грамотою ЦК профспілок трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості; за досягнуті високі показники занесений на дошку пошани Гірничодобувної компанії „Мінерал”.

Бублику Юрію Олександровичу присвоєно почесне звання „Заслужений працівник промисловості України”.

В електро-енергетичній службі працює ще багато робітників-ветеранів, які внесли вагомий внесок у розвиток підприємства.

Тож вітаємо всіх працівників електро-енергетичної служби ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» з Днем працівників енергетичної галузі . Бажаємо міцного здоров’я та успіхів у роботі.

 

Адміністрація ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал»