Екскурсія по підприємству

Одним із найважливіших питань, яке вирішують ті, хто стоїть на порозі самостійного життя, — ким бути і яким бути в цьому житті.

Зовсім скоро віддзвенять останні дзвоники та перед випускниками навчальних закладів постане це питання. ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» запросило до себе в гості майбутніх випускників ДНЗ «Федорівський ЦПТО», щоб показати юним спеціалістам підприємство, про яке вони багато чули, але ще не бачили на власні очі.

Знайомство з підприємством розпочалася з відвідування музею, де головний інженер Цихмистро Дмитро Вікторович розповів про історію розвитку підприємства. Історія підприємства нерозривно пов’язана з історією нашого краю. Кілька поколінь пологівських рудокопів пройшли важкий шлях від шурфів і лопат до кар’єрів і гірничодобувних комплексів.

Сьогодні ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» є сучасним підприємством та веде розробку Пологівського родовища каоліну вторинного і глини вогнетривкої.

Подорож по підприємству продовжилась у кар’єрі, де головний інженер розповів про ведення гірничих робіт за допомогою великої кількості різноманітної техніки.

Досвідчені «мінералівці» показали юним та допитливим як працює в кар’єрі нове та сучасне обладнання. Учні з захопленням спостерігали як сталеві велетні завантажують продукцію в думпкари, а багатотонні вантажівки вивозять продукцію на склад.

Учні змогли відчути себе частиною такого складного організму, як кар’єр, – посидіти в кріслі машиніста крокуючого екскаватора, сфотографуватися в десятикубовому ковші.

Учні також оглянули техніку цеху безрейкового транспорту, а саме КрАЗи, навантажувач, гідравлічний екскаватор, важкий бульдозер, різноманітні спеціальні автомобілі. Робота водія складна та відповідальна – кар’єрними шляхами перевезти видобуту сировину на склад.

Після оглянули роботу медичного пункту, в якому стежать за здоров’ям працівників підприємства.

Завершилась екскурсія смачним обідом у їдальні підприємства.

Задоволені та з приємними враженнями учні поїхали додому. Маємо надію, що для когось з них, наше підприємство стане рідним.

На сьогоднішній день ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» набирає групу на навчання за професіями  «машиніст екскаватора» та «машиніст бульдозера»»

Тому хто бажає пройти навчання та працювати в  ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» звертатися до відділу кадрів. Контактна особа: Клименко Тетяна Олексіївна, телефон 0616531328 або 0666412660, ел.адреса: Tetyana.Klymenko@mineral.com.ua.