Гірником бути престижно!!!

ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» – підприємство металургійного комплексу з майже сторічною історією, яке нерозривно пов’язана з історією нашого краю.

Протягом усього часу свого існування підприємство переживало різні часи, проте вистояло і продовжує стабільно працювати та розвиватися.

ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» взяло курс на переоснащення та оновлення техніки та обладнання:  позбулося застарілого обладнання та транспортних засобів і придбало новеньку техніку.

Так, у 2016 року для цеху формувальних сумішей було придбано новенький навантажувач фронтальний HYUNDAI для виготовлення глинистих сумішей, який підвищив продуктивність роботи підрозділу.

Протягом 2017 року новеньке обладнання: бульдозер LiuGong для виконання робіт в кар’єрі та на складах та гідравлічний гусеничний екскаватор із зворотнім ковшем JCB, який працює в кар’єрі Центральний на дільниці видобутку, а також виконуються роботи з капітального ремонту гірничого обладнання та залізничного рухомого складу.

В наступному році планується придбати ще дві одиниці високопродуктивного обладнання – екскаватор та бульдозер, а також виконати капітальні ремонти гірничого обладнання.

Проте найважливішою цінністю підприємства у всі часи лишалися люди. Зараз на підприємстві працює більше 400 працівників. Середній вік працівників 43 роки. Пліч-о—пліч з досвідченими знавцями своє справи працює молодь.

Попович Володимир Олександрович працює на підприємстві з 1986 року машиністом бульдозеру. Саме йому й довірили експлуатувати щойно придбаний бульдозер. Зарекомендував себе як відповідальний працівник, добрий наставник. Виконує виробничі показники та дбайливо ставиться до обладнання, на якому працює. За період роботи на підприємстві підготував багато молоді, яке зараз самостійно працює на обладнанні. За порадою до Володимира Олександровича можуть звернутися навіть майстри з ремонту гірничого обладнання. За сумлінну працю нагороджувався грамотою Запорізької обласної ради, Занесений на Дошку пошани підприємства.

Горулько Станіслав Володимирович навпаки працює в колективі лише рік, але вже встиг зарекомендувати себе як старанний та відповідальний працівник. Станіслав освоїв на підприємстві гірничу справу та зробив перші кроки під керівництвом досвідченого машиніста екскаватора, нині вже пенсіонера, Лисенка Анатолія Петровича. Тепер Горулько С.В. вправно керує екскаватором JCB та виконує планові показники.

З липня 2017 року заробітну плату на підприємстві було підвищено у середньому на 32 %. У наступному році підприємство планує нарощувати обсяги виробництва та створювати додаткові робочі місця. Для цього буде набрано групу та організовано навчання за напрямом «машиніст екскаватора» та «машиніст бульдозеру».

За довідками щодо навчання та працевлаштування звертатися до відділу кадрів ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал». Контактна особа Клименко Тетяна Олексіївна, телефон 06165 31328 або 066 6412660.

Отож, якщо Ви молодий, енергійний, бажаєте працювати, розвиватися та отримувати достойну заробітну плату, запрошуємо Вас приєднатися до нашого колективу!