Мінерал чекає молоді професійні кадри!

Представники ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» та ДНЗ «Чубарівський ЦПТО» вирішили провести знайомство з метою подальшої співпраці.

Першим кроком у даному напрямку стало запрошення від директора ЦПТО Зелєнцова А.В. представників ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» на урочистості, які відбулися 18.01.2018 р. з нагоди святкування закінчення навчання групи, яка навчалася за професією «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

Після чого представники ТОВ Гірничодобувна компанія «Мінерал» провели бесіду за круглим столом з випускниками, учнями, колективом ЦПТО. Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері. Начальник гірничого цеху Узловой Г.В. розповів про підприємство та специфіку його роботи. Начальник відділу кадрів Клименко Т.О. озвучила перелік актуальних професій, в яких підприємство має потребу, про можливість подальшого навчання за професіями «машиніст бульдозера» та «машиніст екскаватора» та подальше працевлаштування.  Випускники з інтересом вислухали доповіді. Директор ЦПТО Зелєнцов Андрій Володимирович, як привітний господар, ознайомив гостей  з  матеріально-технічною базою центру, з організацією навчального процесу та дозвілля своїх учнів та поділився планами на майбутнє. Від Андрія Володимировича віє батьківською теплотою. Кожен учень приходить на навчання як у рідну домівку, бо учні та вихователі це одна велика родина.

ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» вдячна за теплий прийом та запрошує випускників Чубарівського ЦПТО на роботу, а також усіх бажаючих хто має відповідну освіту чи стаж роботи.

За довідками щодо навчання та працевлаштування звертатися до відділу кадрів ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал». Контактна особа Клименко Тетяна Олексіївна, телефон 0616531328 або 0666412660, ел.адреса: Tetyana.Klymenko@mineral.com.ua.