Мінералівці дбають про людей з вадами здоров’я!

Проведення 3 грудня Міжнародного дня інвалідів направлено на звернення уваги до проблем інвалідів, захист їхньої гідності, прав і благополуччя.

ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» не залишається осторонь. Вже давно створена ціла дільниця, де працюють люди з вадами здоров’я. Працівники дільниці займаються сортуванням каоліну для роздрібної торгівлі, яку використовують для різних цілей: косметичних, господарчих, на добавки у корм тваринам тощо.

Працівники виконують свою роботу сумлінно та відповідально ставляться до свої обов’язків, безпосередньо займаються сортуванням та фасуванням каоліну, а саме: Свістельнік Руслан Петрович працює підсобним робітником з 1992 року, Наумов Валерій Миколайович працює на дільниці з 2004 року. Нагороджувався грамотами. Брав участь у спартакіада присвячених дню людей з вадами здоров’я, наймолодший член колективу дільниці Кузін Евген Вікторович, який  працює підсобним робітником з 2014 року.

А порядок та належний санітарний стан на дільниці забезпечує прибиральниця Лисенко Людмила Володимирівна, яка працює з 2007 року.

Керує такою не простою дільницею майстер Єременко Микола Анатолійович.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки 3 грудня, а й протягом усього року не забувати про те, що поруч із нами живуть люди, які потребують допомоги та уваги.