Море вражень, море радості!

Що може бути влітку краще за все? Звичайно ж, тільки відпочинок на морі. Профспілкова організація ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» щороку організовує літній відпочинок для працівників підприємства та їхніх дітей.

Головне в нашому житті це здоров’я. А для міцного здоров’я необхідний добрий відпочинок. Тому, дбаючи про своїх працівників та їхніх діточок,  профспілкова організація ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» традиційно вирішила оздоровити діток у ДОТ «Лазурна райдуга» смт. Кирилівка. У таборі кожного дня організовуються цікаві різнопланові заходи, творчі конкурси, вікторини в яких кожна дитина може проявити свої здібності та отримати нагороди. Діти стають частиною великої, дружньої родини, знаходять нових друзів, дізнаються багато нового, стають відповідальними і самостійними.

А поки діти відпочивають у таборі, для дорослих також організовано поїздки на узбережжя Азовського моря по вихідним дням. Прекрасна погода, чиста та тепла морська вода створили умови для гарного відпочинку.

Зарядившись масою позитивних вражень,  мінералівські туристи  мріють уже про наступні подорожі.