На крутих мінералівських віражах!

В останню неділю жовтня колектив водіїв ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал», на чолі з начальником Алексеєнком Р.В., святкує своє професійне свято.

«Мінералівським» водіям доводиться долати, хай короткий, але досить складний, як у горах, шлях спуску в кар’єр і руху в ньому. На них покладена відповідальна задача – транспортування видобутої продукції із кар’єрів. Автомобілісти перевозять не тільки видобуту глину, а ще й виконують роботу з обслуговування підрозділів підприємства, забезпечують своєчасну доставку працівників до робочих місць та доставку матеріалів та запчастин.

Головною цінністю підприємства є їхні співробітники. Більш 35 років на «Мінералі» працюють старший механік Лісовий Л.Г. та водій Тріщук О.І.

Лісовий Леонід Григорович починав свою трудову діяльність водієм з 1977 року. Після закінчення Оріхівського сільськогосподарського технікуму в 1992 році був призначений механіком зміни, а з 2013 року працює старшим механіком. Приймає активну участь у житті цеху та трудового колективу  в цілому. Є профгрупоргом цеху та членом профкому підприємства. Неодноразово нагороджувався за сумлінну працю та громадську діяльність, був занесений на дошку пошани підприємства.

Тріщук Олександр Іванович почав свою трудову діяльність водієм з 1979 року.  Працював на кар’єрній техніці, якою не кожен може управляти. Їздив у відрядження не тільки по Україні, але і за її межі. Впевнено володіє навиками водіння, відповідально ставиться до усіх доручень. Завдяки грамотній експлуатації, свій автомобіль тримає у відмінному технічному стані. Тріщук О.І. небайдужий на дорозі, завжди надасть допомогу тому хто її потребує.

Це свято також стосується і до ремонтно-механічної служби цеху, яка забезпечує своєчасне якісне технічне обслуговування та ремонт автотранспорту.

Вітаємо усіх водіїв ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал», а також усіх чиє життя пов’язане з транспортом,  бажаємо здоров’я, успіхів та благополуччя.