На Мінералі обновка!!!

ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» – підприємство металургійного комплексу з майже сторічною історією, яке нерозривно пов’язане з історією нашого краю.

Протягом усього часу свого існування підприємство переживало різні часи, проте вистояло і продовжує стабільно працювати та розвиватися.

ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» продовжує переоснащення та оновлення техніки та обладнання.

Так, нещодавно було придбано навантажувач HYUNDAI, об’єм ковша 5 м³. Навантажувач буде задіяно на відвантаженні продукції у вагони та автотранспорт у кар’єрі.

Експлуатувати щойно придбаний навантажувач довірили трьом відповідальним працівникам підприємства.

Місецький Віктор Петрович працює на підприємстві майже 20 років машиністом навантажувальної машини. Зарекомендував себе як відповідальний працівник, добрий наставник. Виконує виробничі показники та дбайливо ставиться до обладнання, на якому працює. За період роботи на підприємстві підготував багато молоді, яке зараз самостійно працює на обладнанні. Неодноразово нагороджувався грамотою адміністрації підприємства за сумлінну працю.

Манушин Сергій Володимирович працює на підприємстві більше 15 років машиністом навантажувальної машини. Відповідально відноситься до своєї роботи та поставлених завдань. Дбайливо ставиться до обладнання, своєчасно проводить технічні огляди, тому техніка завжди у справному стані.

Покатаєв Володимир Іванович працює на підприємстві майже 15 років, зарекомендувати себе як старанний та відповідальний працівник. Вправно керує навантажувальною технікою  та виконує планові показники.

З 1квітня 2019 року на підприємстві суттєво зростають заробітні плати та покращується система преміювання працівників. Якщо Ви бажаєте приєднатися до дружнього колективу ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал», звертайтесь за довідками до відділу кадрів, телефон 06165 31328 або 050 100 80 57.