Найвища цінність людини – це життя і здоров’я

Найвища цінність людини – це життя і здоров’я. І їх захист потребує чималих зусиль, адже інколи людська діяльність пов’язана з небезпечними ситуаціями, особливо, при виконанні службових обов’язків. Охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства, а збереження здоров’я та життя працівників залежить від кожного, хто бере участь у трудовій діяльності. Тому важливо пам’ятати, що дотримання законодавства у сфері охорони праці, розвиток культури охорони праці у суспільстві стане запорукою збереження здоров’я працівників та найціннішого – людського життя.

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці з метою привернення уваги світової громадськості до масштабів проблеми та, до створення і просування культури охорони праці, яка може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

До дня охорони праці підготувалися і в ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал». Було проведено перевірку умов праці та проведено лекції з безпеки праці. Планується закупівля  стендів з охорони праці для кожного цеху.

Постійний контроль, спрямований на створення безпечних умов праці, запобігання аваріям, виробничому травматизму, ведуть начальник відділу охорони праці та безпеки руху Сиваш Сергій Михайлович та інженер із охорони праці Зибін Валерій Миколайович.

Сергій Михайлович працює на підприємстві з 1981 року. Починав свою діяльність водієм. Деякий час працював головним інженером та начальником цеху безрейкового транспорту. А з 2006 року відповідальний за охорону праці на підприємстві. За період роботи зарекомендував себе грамотним, висококваліфікованим спеціалістом, відповідальним працівником. До дня охорони праці отримав почесну грамоту Пологівської районної державної адміністрації за професіоналізм та сумлінне виконання службових обов’язків.

Крім того, Сергій Михайлович, є депутатом Пологівської районної ради.

Валерій Миколайович працює на ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» 26 років, починав свою трудову діяльність майстром зміни, а з 2004 року працює в службі охорони праці. Відповідально ставиться до своїх обов’язків, вніс свій вагомий внесок в розвиток підприємства.

ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» вітає усіх спеціалістів з охорони праці  з Всесвітнім Днем охорони праці. Бажає всім, хто працює у сфері охорони праці, з новими силами і натхненням продовжувати своїми фаховими діями забезпечувати і підтримувати безаварійну життєдіяльність всіх суб’єктів господарювання.

Бажає міцного здоров’я, незгасної життєвої енергії і наснаги до праці, подальших успіхів в такій непростій, але потрібній і важливій роботі.