Наші медики – на варті здоров’я щодня

Професія медичного працівника дуже важлива та відповідальна. Адже саме ці люди зустрічають нашу появу на світ та стоять на варті охорони нашого здоров’я протягом усього життя.

З метою збереження здоров’я працівників ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» на підприємстві функціонує медичний пункт.

Фельдшери медичного пункту Подільська І.С., Борщевська І.О., Дяченко Т.М. ретельно слідкують за здоров’ям працівників.

Їхнє основне завдання – надати першу невідкладну допомогу, профілактика та лікування захворювань, відновлення працездатності.

Працівники підприємства можуть пройти амбулаторне лікування в маніпуляційному і фізіотерапевтичному кабінеті, який оснащений сучасною апаратурою:

Ультразвук, ампліпульс, електрофорез, дарсонваль, Апарат МРТ, квантової терапії, вакуумний масаж, ультразвукові інгалятори, зробити парафіно-озокеритові аплікації.

Керує медичним пунктом старший фельдшер Безверха Тетяна Володимирівна, яка працює на підприємстві з 1999 року. Тетяна Володимирівна відповідальна та старанна, нагороджувалася грамотою Запорізького обласного комітету профспілки металургів та гірників України за активну громадську роботу. Була занесена на дошку пошани підприємства. Жодні спортивні змагання, що проводяться на підприємстві, не обходяться без ї участі.

Тетяна Володимирівна є членом профспілки підприємства, сама полюбляє подорожувати та займається організацією подорожей для працівників підприємства.

У травні «мінералівці» відвідали Полтаву: відвідали історичні місця та поласували галушками у Диканьці. Додому повернулися зморені, але задоволені.

ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» вітає фельдшерів підприємства та всіх, хто зберігає нам здоров’я, з Днем медичного працівника.  Нехай сторицею повертається до Вас добро, дароване людям, у домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я,
благополуччя і добра Вам та Вашим родинам!