1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та день ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Зв’язок поколінь в ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» має велике значення. Тому що на підприємстві працюють цілі покоління, сімейні династії. А саме династії Воронянських, Галашів, Мащенків, Чубів. Люди передають свої знання молодим та виходять на пенсію для відпочинку.

У жовтні є і ювіляри пенсіонери підприємства Безштанько Юрій Іванович, який пропрацював на «Мінералі» 28 років водієм автотранспортних засобів. Марченко Петро Володимирович пропрацював 17 років мийником-прибиральником залізничного цеху. Сіліванова Любов Іванівна  пропрацювала 20 років прибиральником виробничих приміщень залізничного цеху.

Райда Віктор Григорович буде святкувати 65 річчя 06 жовтня. Та він і зараз працює електромонтером з обслуговування підстанції. Він вніс свій вагомий внесок в розвиток підприємства, працюючи на підприємстві протягом 14 років. Являється прикладом для молоді, проводить роботу з підростаючим поколінням, ділиться професійним та життєвим досвідом, завжди допомагає у вирішенні виробничих питань.

ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» пам’ятає про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робить все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, не втрачали суспільної активності. Допомагають, коли звертаються з якимись проханнями. Пенсіонери підприємства, любителі риболовлі, приходять на ставок, який розташований на території підприємства, щоб порибалити. Крім того, традиційно запрошують пенсіонерів на усі свята.

ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» вітає усіх ветеранів підприємства та людей похилого віку зі святом. Від усього серця бажають Вам  міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.

 

Дирекція ТОВ «Гірничодобувна
компанія «Мінерал»